Pakume tööd füsioterapeudile ja psühholoogile

PAIFYS teraapiakeskus otsib oma meeskonda uusi häid spetsialiste. 
Ootame oma meeskonda tegusat füsioterapeuti, kellel silm särab ja on tahet teha tööd ja areneda. Valdkond peamiselt skeletilihassüsteemi füsioteraapia. Töö on mitmekülgne, mis tähendab, et peab olema valmis kliendi füsioterapeutiliseks hindamiseks, nõustamiseks, sobivate terapeutiliste harjutuste läbiviimiseks, harjutuskavade koostamiseks, manuaalseteks võteteks, abivahendite soovitamiseks ja valimiseks jne.
Kuna suur osa klienditest jõuavad meieni läbi tööalase rehabilitatsiooniteenuse, tuleb olla valmis meeskonnatööks sh koostada tegevuskavasid ja koordineerida rehabilitatsioonimeeskonna ning erinevate spetsialistide tööd, suhelda töötukassaga ja kliendi tugivõrgustikuga. Valmis tuleb olla rühmatundide läbiviimiseks ja massaaži teostamiseks!

 Psühholoogile on pakkuda osalise koormusega tööd rehabilitatsioonimeeskonnas. Ülesanneteks on tegevuskavade koostamise protsessis osalemine, nõustamis- ja teraapiateenuse osutamine.

Tööaeg on paindlik ja saab ise sättida oma päevakava ehk teha lühemaid ja pikemaid ja vabu päevi. Loomulikult tuleb arvestada, et kliendid teenindatud saaksid. Töökoormus osaline kuni täistööaeg. Palk on ka korralik!

Tööd teeme Paide linnas oma hubases praksises, tööruumid ja vahendid olemas!
Tööle asumise aeg füsioterapeudil hiljemalt juuli 2021, psühholoogil esimesel võiamlusel. 

Kindlasti eeldame spetsialistidelt erialase kõrghariduse olemasolu, kohusetundlikkust, kella tundmist, suhtlusoskust, sinasõprust arvutiga, oskust korda ja puhtust hoida, julgust ja pealehakkamist ning iseseisva töö organiseerimise oskust.
Eelmine
Psühhoteraapia ja kogemusnõustamine
Järgmine
Tai massaaž

Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: