Ravisukad
on just Teie jaoks kui olete oled kimpus turses ja valutavate jalgadega,  esinevad veenilaiendid või koguni haavandid. Meie poolt pakutavad tooted on erinevates surveklassides ja leiame just Teile sobiva. Selleks viime me läbi mõõtmised, sest iga inimene on individuaalne ja sobiva ravisuka leidmine väga oluline, et see omaks maksimaalset efekti ja ei põhjustaks ebamugavust ning seetõttu tootest loobumist. 
Kui ravisukad on Teile välja kirjutatud arsti poolt ja omate retsepti, siis meie käest saab need osta kasutades Eesti Haigekassa soodustust kuni 90% ulatuses. OÜ Paifys omab Eesti Haigekassa lepingut. 

Kui veel suuri probleeme ei ole, kuid nt teete istuvat tööd ja jalad paistetavad õhtuks, tekivad nö sokirandid, siis on meil pakkuda mõnusad pehmed põlvikud, mis avaldavad päeva jooksul survet ja seeläbi ennetavad probleemide teket. Ka raseduse ajal on suur oht veenilaiendite ja tursete tekkeks, ning siinkohal on meil ka selleks sobivad tooted olemas. 

OÜ Paifys on MediPlus OÜ edasimüüja ja esindatud on firmade MEDi ja JOBST® tooted.

Huvi korral võtke ühendust info@paifys.ee või helistage 56494148. Leiame sobiva aja kokku saamiseks, toodetega tutvumiseks, mõõtude võtmiseks ja leiame just Teile parima lahenduse. 

Toodete hinnakiri